Speelschema en organisatie eindronden

 

Eindronde 3e provinciale

 

Voor 2 bijkomende klimmers : 20 deelnemers

Wedstrijden met eventueel verlengingen en strafschoppen.

 

TESTWEDSTRIJD VOOR DEELNAME EINDRONDE :

ZONDAG 23 APRIL 2017 – OM 15.00 UUR

VSV.Gent – Cercle Melle

 

ZONDAG 23 APRIL 2017 – OM 15.00 UUR

Speeldag 1 : wedstrijd 1 : K.St.Sv.Denderleeuw – VKWB.St.Niklaas

wedstrijd 2 : VK.Nederhasselt – KE.Machelen

wedstrijd 3 : VC.Zwijnaarde – VK.Watervliet

wedstrijd 4 : KVK.Sv.Melsele B – R.Opdorp

(12 ploegen bye)

 

ZONDAG 30 APRIL 2017 – OM 15.00 UUR

Speeldag 2 : wedstrijd 5 : SK.Erembodegem – FC.Poesele A

wedstrijd 6 : Winnaar wedstrijd 1 – Winnaar wedstrijd 3

wedstrijd 7 : KVV.Laarne Kalken A – EC.Oudenhove

wedstrijd 8 : VSV.Gent/C.Melle – FC.Assenede

wedstrijd 9 : KV.St.Gillis – SK.Zingem

wedstrijd 10 : Sp.Wortegem – SV.Zaffelare

wedstrijd 11 : KSC.W.Hofstade – Winnaar wedstrijd 2

wedstrijd 12 :  E.Vinkt – Winnaar wedstrijd 4

 

ZONDAG 7 MEI 2017 – OM 15.00 UUR

Speeldag 3 : wedstrijd 13 : WINNAAR WEDSTRIJD 12  – WINNAAR WEDSTRIJD 8

wedstrijd 14 : WINNAAR WEDSTRIJD 6  – WINNAAR WEDSTRIJD 11

wedstrijd 15 : WINNAAR WEDSTRIJD 10 – WINNAAR WEDSTRIJD 9

wedstrijd 16 : WINNAAR WEDSTRIJD 5  – WINNAAR WEDSTRIJD 7

 

ZONDAG 14 MEI 2017 – OM 15.00 UUR

Speeldag 4 : wedstrijd 17 : WINNAAR WEDSTRIJD 14  – WINNAAR WEDSTRIJD 15

Wedstrijd 18 :  WINNAAR WEDSTRIJD 16  – WINNAAR WEDSTRIJD 13

 

de 2 winnaars promoveren naar 2e provinciale

 

 

Modaliteiten eindronde 3e Provinciale :

 

Eindronde voor 2 bijkomende klimmers :

 

Wedstrijden met rechtstreekse uitschakeling.

De eindronde wordt zo vlug mogelijk gespeeld na het kampioenschap.

 

Om mogelijks bijkomende stijger(s) aan te duiden zal een klassement worden opgemaakt van de 2(twee) verliezers van speeldag 4. Er zal tevens een klassement worden opgemaakt van de 4 (vier) verliezers van speeldag 3. De verliezers van speeldag 4 komen als eerste in aanmerking voor mogelijke promotie. De rangschikking zal worden opgemaakt volgens de onderstaande rangorde en volgens de resultaten die na 90 minuten zijn behaald :

1. De gewonnen punten

2. Het doelsaldo

3. Doelpunten voor

4. Doelpunten tegen

5. Door een testwedstrijd bij loting te bepalen wie thuis zal spelen (enkel indien 2 ploegen gelijk eindigen). Indien meerdere elftallen gelijk eindigen is het eindklassement van de reguliere competitie van toepassing (artikel 1532.134)

 

Deelnemers (20) :

De tweede gerangschikte van elke reeks en de 15 periodekampioenen zijn verplicht deel te nemen aan deze eindronde.

 

Aantal speeldagen : 4

- Speeldag 1 : 

4 wedstrijden tussen 8 uitgelote ploegen. De overige 12 ploegen zijn bye.

- Speeldag 2 : 

8 wedstrijden tussen 4 winnaars van speeldag 1 en de 12 vrijgelote ploegen van speeldag 1

- Speeldag 3 : 

4 wedstrijden tussen 8 winnaars van speeldag 2

- Speeldag 4 : 

2 wedstrijden tussen de 4 winnaars van speeldag 3

 

Organisatie:

De wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de ploeg die het eerst wordt uitgeloot.

Wanneer een wedstrijd op een gelijk spel eindigt worden twee verlengingen gespeeld van elk vijftien minuten, met kampwisseling na het eerste kwartier (artikel 1233).

Wanneer de stand na deze verlengingen nog steeds gelijk is, wordt de winnaar aangeduid door het nemen van strafschoppen (artikel 1233 en spelregels strafschoppenserie).