Trainingen seizoen 2017-2018

 Het nieuwe trainingsrooster met dagen, uren, plaats en trainers/afgevaardigden voor het seizoen 2017-2018
Aangepast op 16/08/2017

        TRAININGEN    
U6 Michiel De Rieck Wezenstraat A3 Woe 17u30-19u XXXXX X
U7 Michiel De Rieck Wezenstraat A3 Woe 17u30-19u XXXXX  
U8A Nog te bepalen Wezenstraat C Woe 17u30-19u Vrij 18u00 - 19u00 C
U9A Hannes Ravier Wezenstraat A1 Woe 17u30-19u Vrij 18u00 - 19u00 A1
U9B Renc Wezenstraat A1 Woe 17u30-19u Vrij 18u00-19u00 A1
U9C Alain Monsecour Wezenstraat A2 Woe 17u30-19u Vrij 18u00-19u00 A2
U10A Jelle Degusseme Wezenstraat B2 Woe 18u00-19u30 Vrij 18u00 -19u00 B2
U10B Quinten Bockstaele Wezenstraat B1 Woe 18u00-19u30 Vrij 18u00 -19u00 B1
U11A Jonas Peteryns Kouterslag K Woe 17u30-19u Vrij 18u30-19u30 A
U11B Koen Vandeweghe Wezenstraat/Kouterslag A4 Woe 18u30 - 19u45 Vrij 18u30 - 19u30 K
U11C Kevin Braeckman Wezenstraat/Kouterslag A4 Woe 18u30 - 19u45 Vrij 18u30 - 19u30 K
U12 Johan Braeckman Kouterslag B Woe 17u30-19u Vrij 18u00 - 19.30 u K
U13A Eridon Bachja Wezenstraat/Kouterslag B Di 19u00 - 20u30 Vrij 19u00 - 20u30 A
U13B Kenneth Demunck Kouterslag K Woe 17u30-19u Vrij 17u30 - 18u30 A
U15A Walter Verstraete Wezenstraat A Di 19u00 - 20u30 Vrij 19u00 - 20u30 B
U15B Gino De Canck Kouterslag/Wezenstraat K Ma 19u00 - 20u30 Do 19u00 - 20u30 B
U17 Alain Vereecken Kouterslag A Woe 17u30 -19u Vrij 17u30 -18u30 K
U21 Claude Vandendorpe Kouterslag B Di 19u30 -21u00 Do 19u30 -21u00 A
Beloften Gerben De Meyer Kouterslag B Di 19u30 -21u00 Do 19u30 -21u00 K
Fanion Joachim De Zutter Kouterslag A Di 19u30 -21u00 Do 19u30 -21u00 K

 

 

    WEDSTRIJDEN WEEK 1 WEEK 2
U6 Michiel De Rieck Dribbelfestivals    
U7 Michiel De Rieck Terrein C 10u00  
U8A Nog te bepalen Terrein C   10u00
U9A Hannes Ravier Terrein A1 10u00  
U9B Renc Terrein C   11u30
U9C Alain Monsecour Terrein C 11u30  
U10A Jelle Degusseme Terrein B 10u00  
U10B Quinten Bockstaele Terrein B 11u30  
U11A Jonas Peteryns Terrein B -   10u00
U11B Koen Vandeweghe Terrein B   11u30
U11C Kevin Braeckman Terrein B 10u30  
U12 Johan Braeckman Terrein B   13u00
U13A Eridon Bachja Terrein A2   10u00
U13B Kenneth Demunck Terrein A1   11u30
U15A Walter Verstraete Terrein A 14u00  
U15B Gino De Canck Terrein A 12u00  
U17 Alain Vereecken Terrein A   13u30
U21 Claude Vandendorpe Terrein A - VRIJDAG 19u45  
Beloften Gerben De Meyer Terrein A - VRIJDAG   19u45
Fanion Joachim De Zutter Terrein A 15u00