Jeugdtornooi 2019

Jeugdtornooi Cercle Melle van 30 april tem 4 mei 2019

Download Tornooiboekje

 

U6        
    woensdag 1 mei 2019    
9:00 w1 Cercle Melle - FC Destelbergen A
9:15 w1 KVV Sint-Denijs - HO Kalken
9:30 w1 FC Destelbergen B - SKL Doorslaar
9:45 w2 Cercle Melle - KVV Sint-Denijs
10:00 w2 FC Destelbergen A - FC Destelbergen B
10:15 w2 HO Kalken - SKL Doorslaar
10:30 w3 HO Kalken - Cercle Melle
10:45 w3 FC Destelbergen A - SKL Doorslaar
11:00 w3 KVV Sint-Denijs - FC Destelbergen B
11:15 w4 FC Destelbergen B - HO Kalken
11:30 w4 FC Destelbergen A - KVV Sint-Denijs
11:45 w4 SKL Doorslaar - Cercle Melle

 

 

U7        
    vrijdag 3 mei 2019    
18:00 w1 Cercle Melle A - FCE Moortsele
18:00 w1 SV Zaffelare - SKL Doorslaar
18:00 w1 Cercle Melle B - KSV Sottegem
18:20 w2 Cercle Melle A - SV Zaffelare
18:20 w2 FCE Moortsele - Cercle Melle B
18:20 w2 SKL Doorslaar - KSV Sottegem
18:40 w3 SKL Doorslaar - Cercle Melle A
18:40 w3 FCE Moortsele - KSV Sottegem
18:40 w3 SV Zaffelare - Cercle Melle B
19:00 w4 Cercle Melle B - SKL Doorslaar
19:20 w4 FCE Moortsele - SV Zaffelare
19:40 w4 KSV Sottegem - Cercle Melle A

 

 

U8        
    zaterdag 4 mei 2019    
9:00 w1 Cercle Melle A - Tenstar Melle
9:00 w1 Cercle Melle B - KFC Heusden
9:25 w1 KAA Gent Ladies - Evergem Center
9:25 w1 KFC Moerbeke - FC Lembeke A
9:50 w1 FC Lembeke B - Waasland Beveren
9:50 w2 Cercle Melle B - Cercle Melle A
10:15 w2 KFC Heusden - Tenstar Melle
10:15 w2 KFC Moerbeke - KAA Gent Ladies
10:40 w2 Evergem Center - FC Lembeke B
10:40 w2 FC Lembeke A - Waasland Beveren
11:05 w3 Cercle Melle A - KFC Heusden
11:05 w3 Tenstar Melle - Cercle Melle B
11:30 w3 KFC Moerbeke - FC Lembeke B
11:30 w3 KAA Gent Ladies - FC Lembeke A
11:55 w3 Waasland Beveren - Evergem Center
11:55 w4 FC Lembeke B - Cercle Melle A
12:20 w4 Tenstar Melle - KFC Moerbeke
12:20 w4 KFC Heusden - FC Lembeke A
12:45 w4 Waasland Beveren - KAA Gent Ladies
12:45 w4 Cercle Melle B - Evergem Center

 

 

U9        
    zaterdag 4 mei 2019    
13:20 w1 Cercle MelleA - KVV Laarne-Kalken
13:20 w1 Gijzel-Oosterzele - Evergem Center
13:20 w1 KVV Zelzate - Jago Sint-Amandsberg
13:45 w1 Cercle Melle B - FC Smetlede
13:45 w1 KFC Assenede - Ertvelde United
13:45 w1 KSCE Mariakerke - J. Schoonaarde
14:10 w2 Cercle Melle A - Gijzel-Oosterzele
14:10 w2 KVV Laarne-Kalken - KVV Zelzate
14:10 w2 Evergem-Center - Jago Sint-Amandsberg
14:35 w2 KFC Assenede - J. Schoonaarde
14:35 w2 Ertvelde United - KSCE Mariakerke
14:35 w2 FC Smetlede - K.A.A.Gent Ladies
15:00 w3 Evergem Center - Cercle Melle A
15:00 w3 KVV Laarne-Kalken - Jago Sint-Amandsberg
15:00 w3 Gijzel-Oosterzele - KVV Zelzate
15:25 w3 Ertvelde United - Cercle Melle B
15:25 w3 FC Smetlede - KFC Assenede
15:25 w3 J. Schoonaarde - K.A.A.Gent Ladies
15:50 w4 KVV Zelzate - Evergem Center
15:50 w4 Jago Sint-Amandsberg - Cercle Melle A
15:50 w4 KVV Laarne-Kalken - Gijzel-Oosterzele
16:15 w4 J. Schoonaarde - Cercle Melle B
16:15 w4 KFC Assenede - K.A.A.Gent Ladies
16:15 w4 KSCE Mariakerke - FC Smetlede
16:40 w5 Ertvelde United - K.A.A.Gent Ladies
16:40 w5 Cercle Melle B - KSCE Mariakerke

 

 

U10        
    woensdag 1 mei 2019    
9:00 w1 Cercle MelleA - HO Kalken
9:00 w1 Tenstar Melle - Cercle Melle B
9:25 w1 FC Mere - FC Smetlede
9:25 w1 SK Vinderhoute - Evergem Center
9:50 w1 DKW Evergem - St. Joris Sleidinge
9:50 w2 Tenstar Melle - Cercle Melle A
10:15 w2 Cercle Melle B - HO Kalken
10:15 w2 SK Vinderhoute - FC Mere
10:40 w2 FC Smetlede - DKW Evergem
10:40 w2 Evergem Center - St. Joris Sleidinge
11:05 w3 Cercle Melle A - Cercle Melle B
11:05 w3 HO Kalken - Tenstar Melle
11:30 w3 SK Vinderhoute - DKW Evergem
11:30 w3 FC Mere - Evergem Center
11:55 w3 St. Joris Sleidinge - FC Smetlede
11:55 w4 DKW Evergem - Cercle Melle A
12:20 w4 HO Kalken - SK Vinderhoute
12:20 w4 Cercle Melle B - Evergem Center
12:45 w4 St. Joris Sleidinge - FC Mere
12:45 w4 Tenstar Melle - FC Smetlede

 

 

U11        
    woensdag 1 mei 2019    
13:15 w1 Cercle Melle A - FC Destelbergen
13:15 w1 KFC Gavere-Asper - KFC Kluisbergen
13:15 w1 Cercle Melle B - Jong Zulte
13:40 w1 E.Zele - Jong Lede
13:40 w1 KVE Drongen - KME Machelen
13:40 w1 SK Oudegem - KFC Merelbeke
14:05 w2 Cercle Melle A - KFC Gavere-Asper
14:05 w2 FC Destelbergen - SK Oudegem
14:05 w2 Cercle Melle B - E.Zele
14:30 w2 Jong Zulte - KVE Drongen
14:30 w2 Jong Lede - KME Machelen
14:30 w2 KFC Kluisbergen - KFC Merelbeke
14:55 w3 KFC Kluisbergen - Cercle Melle A
14:55 w3 FC Destelbergen - KFC Merelbeke
14:55 w3 Jong Lede - Cercle Melle B
15:20 w3 Jong Zulte - KME Machelen
15:20 w3 E.Zele - KVE Drongen
15:20 w3 KFC Gavere-Asper - SK Oudegem
15:45 w4 SK Oudegem - KFC Kluisbergen
15:45 w4 KFC Merelbeke - Cercle Melle A
15:45 w4 KVE Drongen - Jong Lede
16:10 w4 KME Machelen - Cercle Melle B
16:10 w4 Jong Zulte - E.Zele
16:10 w4 FC Destelbergen - KFC Gavere-Asper

 

 

U12        
    zaterdag 4 mei 2019    
13:15 w1 Cercle Melle A - VSV-Gent
13:15 w1 RC Rooigem - Cercle Melle B
13:40 w1 SK Berlare - FC Poesele
13:40 w1 KAA Gent Ladies - Kluisbergen Sportief
14:05 w1 Dikkelvenne - KSV Geraardsbergen
14:05 w2 RC Rooigem - Cerle Melle A
14:30 w2 Cercle Melle B - VSV-Gent
14:30 w2 KAA Gent Ladies - SK Berlare
14:55 w2 FC Poesele - Dikkelvenne
14:55 w2 Kluisbergen Sportief - KSV Geraardsbergen
15:20 w3 Cerle Melle A - Cercle Melle B
15:20 w3 VSV-Gent - RC Rooigem
15:45 w3 KAA Gent Ladies - Dikkelvenne
15:45 w3 SK Berlare - Kluisbergen Sportief
16:10 w3 KSV Geraardsbergen - FC Poesele
16:10 w4 Dikkelvenne - Cerle Melle A
16:35 w4 VSV-Gent - KAA Gent Ladies
16:35 w4 Cercle Melle B - Kluisbergen Sportief
17:00 w4 KSV Geraardsbergen - SK Berlare
17:00 w4 RC Rooigem - FC Poesele

 

 

U13        
    zaterdag 4 mei 2019    
9:00 w1 Cercle Melle - KFC Merelbeke
9:00 w1 Jago St.-Amandsberg A - St-Denijs
9:25 w1 KSCE Mariakerke - Jago St.-Amandsberg B
9:25 w2 KFC Merelbeke - E.Houtem
9:50 w2 St-Denijs - KSCE Mariakerke
9:50 w2 Jago St-Amandsberg A - Jago St-Amandsberg B
10:40 w3 St-Denijs - Cercle Melle
10:40 w3 KFC Merelbeke - Jago St.-Amandsberg A
11:05 w3 Jago St.-Amandsberg B - E. Houtem
11:05 w4 Jago St.Amandsberg B - Cercle Melle
11:30 w4 Jago St.Amandsberg A - E. Houtem
11:30 w4 KSCE Mariakerke - KFC Merelbeke
12:00 w5 St.-Denijs - E. Houtem
12:00 w5 Cercle Melle - KSCE Mariakerke

 

 

  w1 w2 w3 w4 w5 Tot. DP
Cercle Melle           0 0
KFC Merelbeke           0 0
Jago St-Amandsberg A           0 0
St.-Denijs           0 0
KSCE Mariakerke           0 0
Jago St-Amandsberg B           0 0
E Houtem           0 0

 

 

1ste-2de 12:40  
3de-4de 12:40  

 

U15        
    vrijdag 3 mei 2018    
18:10 w1 Cercle Melle A - ESA Bottelare
18:10 w1 Cercle Melle B - JV De Pinte
18:35 w1 Sparta Petegem - KVV Schelde
18:35 w1 KVE Aalter - Cercle Melle C
19:00 w2 Cercle Melle B - Cercle Melle A
19:00 w2 JV De Pinte - ESA Bottelare
19:00 w2 KVE Aalter - Sparta Petegem
19:25 w2 KVV Schelde - Cercle Melle C
19:25 w3 Cercle Melle A - JV De Pinte
19:25 w3 ESA Bottelare - Cercle Melle B
19:50 w3 Cercle Melle C - Sparta Petegem
19:50 w3 KVV Schelde - KVE Aalter
19:50 w4 Sparta Petegem - Cercle Melle A
20:15 w4 KVV Schelde - ESA Bottelare
20:15 w4 KVE Aalter - Cercle Melle B
20:15 w4 JV De Pinte - Cercle Melle C

 

 

  w1 w2 w3 w4 w5 Tot. DP
Cercle Melle A           0 0
ESA Bottelare           0 0
Cercle Melle B           0 0
JV De Pinte           0 0
Sparta Petegem           0 0
KVV Schelde           0 0
KVE Aalter           0 0
Cercle Melle C           0 0

 

 

1ste-2de 20:45
3de-4de 20:45

 

 


 

 

  U17 reeks 1        
      donderdag 2 mei 2019    
  17:45 w1 Cercle Melle A - SK Oudegem
  17:45 w1 FC Poesele - FC Destelbergen
  18:10 w1 SV Zaffelare - St-Denijs
  18:35 w2 Cercle Melle A - FC Poesele
  18:35 w2 SK Oudegem - SV Zaffelare
  19:00 w2 FC Destelbergen - St-Denijs
  19:25 w3 FC Destelbergen - Cercle Melle A
  19:25 w3 SK Oudegem - St-Denijs
  19:50 w3 FC Poesele - SV Zaffelare
  20:15 w4 SV Zaffelare - FC Destelbergen
  20:15 w4 ST-Denijs - Cercle Melle A
  20:40 w4 SK Oudegem - FC Poesele

 

 

  w1 w2 w3 w4 w5 Tot. DP
Cercle Melle A           0 0
SK Oudegem           0 0
FC Poesele           0 0
FC Destelbergen           0 0
SV Zaffelare           0 0
St-Denijs           0 0

 


 

 

  U17 reeks 2        
      donderdag 2 mei 2019    
  17:45 w1 Cercle Melle B - Dynamo Beervelde
  18:10 w1 KFC Merelbeke - KSV Melsen
  18:10 w1 FC Latem - Evergem Center
  18:35 w2 Cercle Melle B - KFC Merelbeke
  19:00 w2 Dynamo Beervelde - FC Latem
  19:00 w2 KSV Melsen - Evergem Center
  19:25 w3 KSV Melsen - Cercle Melle B
  19:50 w3 Dynamo Beervelde - Evergem Center
  19:50 w3 KFC Merelbeke - FC Latem
  20:15 w4 FC Latem - KSV Melsen
  20:40 w4 Evergem Center - Cercle Melle B
  20:40 w4 Dynamo Beervelde - KFC Merelbeke

 

  w1 w2 w3 w4 w5 Tot. DP
Cercle Melle B           0 0
Dynamo Beervelde           0 0
KFC Merelbeke           0 0
KSV Melsen           0 0
FC Latem           0 0
Evergem Center           0 0

 

1ste Reeks 1-1ste Reeks 2 21:10     -     -   w-a1
2ste Reeks 1-2ste Reeks 2 21:10     -     -   w-a2

 

  U21        
      dinsdag 30 april 2019    
  18:10 w1 Cercle Melle A - SK Vlierzele
  18:10 w1 FC Daknam - Cercle Melle B
  18:10 w1 KVVE Massemen - KVV Windeke
  18:35 w1 FCE Meetjesland - SKV Overmere
  18:35 w2 FC Daknam - Cercle Melle A
  18:35 w2 Cercle Melle B - SK Vlierzele
  19:00 w2 FCE Meetjesland - KVVE Massemen
  19:00 w2 KVV Windeke - SKV Overmere
  19:00 w3 Cercle Melle A - Cercle Melle B
  19:25 w3 SK Vlierzele - FC Daknam
  19:25 w3 SKV Overmere - KVVE Massemen
  19:25 w3 KVV Windeke - FCE Meetjesland
  19:50 w4 KVVE Massemen - Cercle Melle A
  19:50 w4 KVV Windeke A - SK Vlierzele
  20:15 w4 FCE Meetjesland - FC Daknam
  20:15 w4 Cercle Melle B - SKV Overmere

 

  w1 w2 w3 w4 w5 Tot. DP
Cercle Melle A           0 0
SK Vlierzele           0 0
FC Daknam           0 0
Cercle Melle B           0 0
KVVE Massemen           0 0
KVV Windeke           0 0
FCE Meetjesland           0 0
SKV Overmere           0 0

 

1ste-2de 20:45     -     -   A1
3de-4de 20:45     -     -   A2