Trainingschema voor de jeugd van Cercle Melle seizoen 2022 -2023

Ploeg Dag A-terrein   B-terrein Kouterslag Verantwoordelijke   Start van de trainingen
Keepertraining Woensdag 18u00 - 19u30 A4     Nog te bepalen   -
U6 Woensdag 17u30 - 19u00 A1     Joran Van Lierde 0470/78 46 72 Woensdag 3 augustus
U7 Woensdag 17u30 - 19u00 A1     Pedro Da Costa 0489/22 35 38 Woensdag 3 augustus
U8A Woensdag 17u30 - 19u00 A2     Hannes Ravier 0484/82 89 28 Woensdag 3 augustus
U8A Vrijdag 17u30 - 19u00 A1     Hannes Ravier 0484/82 89 28 Woensdag 3 augustus
U8B Woensdag 17u30 - 19u00 A2     Maya Braeckman 0479/53 81 88 Woensdag 3 augustus
U8B Vrijdag 17u30 - 19u00 A1     Maya Braeckman 0479/53 81 88 Woensdag 3 augustus
U9A Woensdag 17u30 - 19u00 A3     Ben Kusseler 0495/35 28 86 Woensdag 3 augustus
U9A Vrijdag 17u30 - 19u00 A2     Ben Kusseler 0495/35 28 86 Woensdag 3 augustus
U9B Woensdag 17u30 - 19u00 A3     Esteban Aertsen 0493/81 66 70 Woensdag 3 augustus
U9B Vrijdag 17u30 - 19u00 A2     Esteban Aertsen 0493/81 66 70 Woensdag 3 augustus
U10A Woensdag     17u30 - 19u00   Stefaan De Baere 0471/39 51 63 vrijdag 5 augustus
U10A Vrijdag 17u30 - 19u00 A3     Stefaan De Baere 0471/39 51 63 vrijdag 5 augustus
U10B Woensdag     17u30 - 19u00   Danny Meire 0496/ 53 25 21 vrijdag 5 augustus
U10B Vrijdag 17u30 - 19u00 A4     Danny Meire 0496/ 53 25 21 vrijdag 5 augustus
U11A Dinsdag 17u30 - 19u00 A1     Wesley Gyselinck 0474/17 17 72 Dinsdag 9 augustus
U11A Donderdag 17u30 - 19u00 A3     Wesley Gyselinck 0474/17 17 72 Dinsdag 9 augustus
U11B Dinsdag 17u30 - 19u00 A2     Pedro Depla 0468/ 23 39 60 Dinsdag 9 augustus
U11B Donderdag 17u30 - 19u00 A4     Pedro Depla 0468/ 23 39 60 Dinsdag 9 augustus
U12A Maandag 18u00 - 19u30 A1     Johan Braeckman 0471/ 60 70 13 Maandag 8 augustus
U12A Donderdag 17u30 - 19u00 A1     Johan Braeckman 0471/ 60 70 13 Maandag 8 augustus
U12B Maandag 18u00 - 19u30 A2     Robbe Rogiers 0493/ 13 22 78 Maandag 8 augustus
U12B Donderdag 17u30 - 19u00 A2     Robbe Rogiers 0493/ 13 22 78 Maandag 8 augustus
U13 Dinsdag 17u30 - 19u00 A3     Steven Frechier 0487/ 17 93 46 Donderdag 11 augustus
U13 Donderdag 17u30 - 19u00 A     Steven Frechier 0487/ 17 93 46 Donderdag 11 augustus
U15A Maandag       17u30 - 19u00 Stefaan De Baere 0471/39 51 63 Maandag 8 augustus
U15A Woensdag 19u00 - 20u30 A1 + A2     Stefaan De Baere 0471/39 51 63 Maandag 8 augustus
U15B Maandag       17u30 - 19u00 Mario Stampaert 0495/ 32 98 85 Maandag 8 augustus
U15B Donderdag       17u45 - 19u15 Mario Stampaert 0495/ 32 98 85 Maandag 8 augustus
U17 Maandag       19u00 - 20u30 Andy Melis 0494/ 91 20 67 Maandag 1 augustus
U17 Donderdag       19u30 - 21u00 Andy Melis 0494/ 91 20 67 Maandag 1 augustus
U21 Maandag       19u00 - 20u30 Carl Bourdeaud'huy 0486/ 10 98 64 Maandag 1 augustus
U21 Woensdag 19u00 - 20u30 A3 + A4     Patrick Desmedt 0473/ 67 13 67 Maandag 8 augustus